دست در دست هم دهیم به مهر، میهن خویش را کنیم آباد.

راهنما

ثبت نام

برای ثبت نام از دکمه ی چشمک زن موجود در نوار بالای سربرگ یا از طریق منوی سربرگ > حساب من > ثبت نام  وارد صفحه ی ثبت نام شوید.

بعد از وارد کردن شماره تماس و نام ، قوانین را بپذیرید سپس روی دکمه ی ثبت نام کلیک کنید و منتظر دریافت پیامک حاوی رمز عبور بمانید.

ثبت نام

 

  • چنانچه بعد از کلیک روی عبارت “من ربات نیستم ” صفحه ای مانند تصویر زیر مشاهده کردید کافیست اشیاء خواسته شده را در تصویر پیدا و کلیک نمایید .این تصویر راهکار گوگل برای جلوگیری از ورود ربات به وب سایت است.

کپچا

  • پیامک حاوی رمز عبور حداکثر تا ۱۰ دقیقه بعد از ثبت نام برای شما ارسال خواهد شد. چنانچه پیامکی برای شما ارسال نشد از قسمت حساب من >  ورود به سیستم  وارد صفحه ی ورود به سیستم شوید و دکمه ی بازیابی رمز عبور را کلیک نمایید تا با وارد کردن شماره موبایل خود مجدد رمز برای شما ارسال شود.

ورود به سیستم

برای ورود به سیستم از دکمه ی “ورود به سیستم” موجود در نوار بالای سایت استفاده نمایید یا از منو > حساب من > ورود به سیستم را کلیک نمایید.

در “صفحه ی ورود به سیستم” کافیست شماره موبایلی که با آن از قبل در این وبسایت ثبت نام کرده اید را وارد نمایید. توجه کنید که رمز عبور در مرحله ی ثبت نام برای شما پیامک شده است.

  • اگر تمایل دارید که رمز عبور شما در سیستم ثبت شود دکمه ی “مرا به خاطر بسپار” را کلیک نمایید. توجه کنید اگر از سیستم اشتراکی استفاده می نمایید بهتر است رمز عبور در سیستم ذخیره نشود.

بازیابی رمز عبور

چنانچه رمز عبور خود را فراموش کرده اید بعد از ورود به صفحه ی ثبت نام ، لینک بازیابی رمز عبور را بفشارید تا وارد صفحه ی “فراموشی رمز عبور” شوید . سپس شماره موبایلی که با آن در ببینید ثبت نام کرده بودید را وارد نمایید و منتظر دریافت پیامک حاوی رمز عبور باشید.

درج آگهی

بعد از ورود به سیستم ، برای درج یک آگهی جدید کافیست  بر روی منو > حساب من > افزودن آگهی کلیک نمایید تا وارد صفحه ی افزودن آگهی شوید.

ابتدا کافیست تمام فیلد های ضروری که با ستاره ی قرمز مشخص شده اند را تکمیل نمایید. در فیلد گروه بندی دسته ی آگهی خود را مشخص نمایید سپس برای آن عنوان و توضیحات مناسب درج نمایید.

 

ثبت نام

در فیلد شناسه ، یک شناسه منحصر به فرد برای آگهی خود درج نمایید که معرف آگهی شما باشد. با این شناسه شما قادر خواهید بود آگهی خود را به دیگران معرفی نمایید. توجه کنید شناسه ای انتخاب نمایید که قبلا توسط شخص دیگر اخذ نشده باشد.

در انتها دکمه ی ثبت آگهی را کلیک نمایید تا پیغام درج آگهی موفقیت آمیز را مشاهده کنید . توجه کنید آگهی شما باید توسط کارشناسان ببینید بررسی و تایید شوند تا در وب سایت قابل نمایش باشند.

ارتقاء آگهی

آگهی شما به صورت پیش فرض برنزی است . در این نوع آگهی فقط شماره تماس و آدرس شما برای کاربران قابل مشاهده است برای داشتن آگهی کامل تر میتوانید آگهی خود را ارتقاء دهید. برای این کار از منو ی بالای وب سایت وارد حساب من > ارتقاء آگهی شوید .با توجه به امکانات درج شده در هر پکیج ، نوع ارتقاء آگهی تان را مشخص نمایید و  روی دکمه ی پرداخت و ارتقاء کلیک کنید.

در صفحه ی پرداخت یک آگهی که قصد ارتقاء آن را دارید، انتخاب نمایید. توجه کنید که شما ممکن است چندین آگهی داشته باشید هر آگهی شما میتواند پکیج های مختلف داشته باشد .

ویرایش آگهی

برای ویرایش آگهی خود از منو ی سربرگ وارد بخش حساب من > آگهی های من شوید . در این صفحه تمام آگهی های شما قابل مشاهده است . همچنین از این قسمت میتوانید وضعیت تایید انتشار آگهی خود را مشاهده نمایید.

برای ویرایش آگهی بر روی دکمه ی ویرایش کلیک نمایید تا وارد صفحه ی ویرایش آگهی شوید.