دست در دست هم دهیم به مهر، میهن خویش را کنیم آباد.

درباره ما

سایت bebinid.com، متعلق به کانون تبلیغاتی آباآریا است. این کانون در زمینه‌ی چاپ پیک ببینید چندین سال فعال بوده و اکنون وب سایت ببینید دیجیتال همان “پیک ببینید” است. (البته با این تفاوت که پیک ببینید منحصرا در استان مازندران فعالیت داشت؛ ولی سایت bebinid.com، در کل ایران فعالیت دارد.)

 

پیک ببینید

تاریخچه

اولین شماره “پیک تبلیغاتی ببینید” در بهمن ماه ۱۳۹۵ با تیراژ ۲۰ هزار جلد در منطقه شهرستان عباس آباد چاپ و پخش شد. دو یا سه شماره رو با تیراژ ۲۰ هزار جلد و مابقی رو با تیراژ ۱۰ هزار جلد چاپ کردیم؛ که خوب انصافا کار خوبی بود و تونستیم ۲۱ جلد رو در ۳ منطقه شهرستان های عباس آباد، چالوس و نوشهر چاپ و پخش کنیم. و تصمیم داشتیم شهرستان شهسوار رو به مناطقمون اضافه کنیم که متاسفانه کل پروژه از اسفند ۱۳۹۶ تا به حال متوقف شده است.چاپ پیک ببینید هم مثل خیلی از پیک ها، مجلات، ژورنال ها و روزنامه های دیگه که با کاغذ سر و کار دارند به خاطر نوسان بیش از حد و نامعقول ارز فعلا متوقف شده؛ البته ما بیکار ننشستیم و مشغول به تکمیل کردن وب سایت bebinid.com که نسخه دیجیتال و کاملتر پیک ببینید هست شدیم. در حال حاضر وب سایت ببینید زیر نظر کانون تبلیغاتی آباآریا فعال است.

عملکرد

bebinid.com فقط و فقط یه سایت اطلاع رسانی هست. نه با سیاست سر وکار دارد نه با مسائل اعتقادی و، نه طرفدار جناح و حزب و گروهی هست.
bebinid.com فقط به مخاطبان و کاربران خودش اطلاع میده که چه کسی در کجا چه خدمت و یا محصولی رو ارائه می کنه. و هیچ کدام از کسانیکه در ببینید ثبت نام می کنند و اطلاعاتشون رو می ذارن حق ندارند که مطلبی سیاسی و حتی اعتقادی داشته باشند فقط باید راجع به کسب و کارشون اطلاعات بدهند. بدیهی است که اگر هر مطالب سیاسی و اعتقادی گذاشته بشه اولا پست تائید نمیشه و حتی در صورت تکرار، کلا اون عضویت از بین می ره و حذف میشه.

bebinid.com مشاغل مختلف، مخترعین، هنرمندان، مراکز اداری، مراکز دولتی، بیمارستان ها و مراکز درمانی، هتل ها، فروشگاه ها و … کلا هر چیز دیگری که فکرش رو بکنید در تمام شهرها و استان های ایران معرفی می کنه.

شما وقتی که bebinid.com رو داخل مرورگر تایپ می کنید؛ و صفحه ی اولش رو میبینید؛ ابتدا تمام استان ها به نمایش گذاشته می شود و شما می تونید که استان مورد نظر خودتون رو انتخاب کنید . و پس از انتخاب کردن استان مورد نظر، شهرهای اون استان براتون به نمایش گذاشته میشه و همینطور پس از انتخاب کردن شهر مورد نظر، تمام مراکز مختلف اون شهر براتون ظاهر می شه؛ و با انتخاب کردن شغل و کسب و کار مورد نظرتون تمام کسانیکه در اون شهر اون کسب و کار رو دارن؛ براتون ظاهر می شه و شما میتونید از بین اون همه، یکی یا چند تا رو انتخاب کنید. مثلا اگر به دنبال رستوران در شهر تبریز می گردید؛ ابتدا باید در صفحه اول یا صفحه اصلی bebinid.com وارد استان آذربایجان شرقی بشید؛ سپس تمام شهرهای استان آذربایجان شرقی میاد؛ با انتخاب کردن شهر تبریز، وارد تمام مشاغل و کسب و کارهای شهر تبریز میشید و سپس از بین تمام مشاغل، رستوران های شهر تبریز رو انتخاب می کنید؛ تمام رستوران های شهر تبریز از کوچک و بزرگ براتون نمایش داده میشه و شما میتونید به راحتی رستوران های مورد نظر خودتون رو انتخاب کنید و همینطور برای هر کار دیگه میتونید خواسته ی خودتون را خیلی سریع، راحت و بدون هزینه بدست بیارید.

خدمات ما

ببیند یک پایگاه داده‌ی گردشگری است که به کاربران این اجازه را می‌دهد که بتوانند با درج آگهی کسب کار، مکان‌های گردشگری، هنر و توانایی و… را ثبت کنند. این آگهی‌ها در سه دسته ی طلایی، نقره ای و برنزی دسته بندی می‌شوند. آگهی‌های کاربران در ابتدای کار کاملا رایگان و بصورت برنزی است. این آگهی فاقد توضیحات، لینک سایت، لینک شبکه های اجتماعی است. در این نوع آگهی فقط عنوان، آیکون، شماره تماس و آدرس برای کاربران قابل مشاهده است.

کاربر می‌تواند با پرداخت مبلغ مشخص و  ارتقاء آگهی خود به حالت نقره ای بخش توضیحات، تلفن همراه و اسلاید عکس را هم به آگهی خود اضافه نماید. برای اضافه کردن امکانات بیشتر مثل گالری تصاویر و لینک وب سایت و شبکه‌های اجتماعی میتوانید آگهی را به نوع طلایی ارتقاء دهید.

برای کسب اطلاع بیشتر به صفحه ی ارتقاء آگهی مراجعه کنید. همچنین برای اطلاع از نحوه‌ی کار با وب سایت ببینید از بخش راهنما و برای درج آگهی از بخش حساب من -> افزودن آگهی استفاده نمایید.

 

مدیر مسئول و صاحب امتیاز: نیکو سادات آل احمد